Mājas > izstāde > Saturs
Produkta kategorija

CNC sagriešanas iekārtas struktūra un īpašības

| Updated: Jan 15, 2018

CNC sagriešanas iekārta, kuru galvenokārt izmanto metāla materiālu, tādu kā silīcija tērauda loksnes, sloksnes un alumīnija lentes, garenvirzienā. Šīs iekārtas tehniskie parametri ir: materiāla biezums, atlaišanas platums un svars, iekšējā un ārējā diametra atvāžošana, aptinuma diametrs, paralēlās kļūdas sagriešana, griešanas platuma kļūda, ātruma kontroles režīms, ātrums un iekārtas kopējā jauda un platība Šo divu laukumu . Tātad visi šie svarīgākie parametri ir nepieciešami.

Turklāt ierīce ir pilnībā hidrauliskā piedziņa un gāzes sadalītājs. Strādājot PLC vadības ierīces lietošanas dēļ, tas tiek automātiski palaists un automātiski noregulē slīpēšanas platumu, lai tas būtu piemērots.

CNC sagriešanas elementu funkcijas ir šādas:

(1) Griešanas laikā abas darbarīki mainās un rindu griešana tiek veikta, neizjaucot griezēja vārpstu. Tā rezultātā iekārtas automatizācija ir ļoti automatizēta un viegli darboties, un lielākas biezuma ātruma vērtības.

(2) Izejmateriāli tiek sagriezti vertikāli, lai iegūtu vēlamo dažādu gala produktu platumu, un to var izmantot kā sagatavošanas procesu dažiem tukšiem. Turklāt, izmantojot dažādus instrumentus, var būt dažādi krāsaino metālu materiāli griešanai. Tā kā CNC sagriešanas iekārta ir paredzēta automātiskai darbībai, var tikt garantēta aprīkojuma efektivitāte.

http://www.pxslitter.com/


Produkcija
sagriešanas series
nolīdzināšana series
Flat steel series
Coil upender
Sazinieties ar mums
Tālr .: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pievienot: 76 # Qianluo slodze, Huishan rajons,
Wuxi, Jiangsu, Ķīna
E-pasts: wxpx0510@163.com
Izmeklēšana