Mājas > izstāde > Saturs
Produkta kategorija

CNC līnijas elementu un funkciju griešanas garums

| Updated: Jan 02, 2018

CNC griešanas garums līnijas galvenokārt no automašīnas, uncoiler, vidējā tilta, leveler, sagriešanas mašīna, griešanas mašīna, pieņemšanas galda, hidrauliskās pneimatiskās sistēmas, CNC sistēma un citas daļas samontēti; Pamatojoties uz to, CNC griešanas garuma līnija ir aprīkota ar augstas precizitātes servomotoru, uzticamu hidraulisko sistēmu un augsto tehnoloģiju līmeņa programmējamu vadības sistēmu, lai nodrošinātu precīzu barošanu un griešanu.

CNC griešanas garums ir daudzas vienības, taču katrai no tām ir savi unikālas īpašības, piemēram, automašīna var pārvietoties uz augšu un uz leju pa kreisi un pa labi, lai materiāls precīzi kustētos kustībā; un vidējais tilts tiek izmantots, lai novirzītu materiālu no neapstrādātas skolas. Labā skolā veicina divu skolu mašīnu nolīdzināšana.

Galvenais punkts ir griezējmehānisma CNC griešanas garums, kurā tiek izmantota CNC kontrole, ne tikai griešanas efektivitāte, bet arī griešanas precizitāte ir ļoti precīza. Tāpēc CNC griešanas garuma līnijai ir automātiska materiāla griešanas funkcija.

Tajā pašā laikā ar CNC griešanas līnijas garums var būt arī dažādi spoles materiāls atslāņošanas, izlīdzināšanas, sagriešanas vietas, dažādas izmēra grieztas plāksnes horizontālās šķērsgriezuma specifikācijās, un tas tiek automātiski salocīts kārtīgi, ne tikai ievērojami uzlabot ražošanas efektivitāti, samazinot izmaksas, bet arī nodrošināt produktu kvalitāti, ievērojami uzlabot uzņēmumu konkurētspēju tirgū.

CNC griešanas garuma līnija nav plaši izmantota aukstās velmēšanas tinumā, karstās velmēšanas spole, nerūsējošā tērauda spole, cinkota tērauda spole, sagriež dažādas fiksētas garuma plāksnes, piemērotas nerūsējošā tērauda izstrādājumiem, elektroierīcēm, transportlīdzekļiem un mašīnu ražošanas nozares.

http://www.pxslitter.com/


Produkcija
sagriešanas series
nolīdzināšana series
Flat steel series
Coil upender
Sazinieties ar mums
Tālr .: + 86-510-83208381
Mob: + 86-13951579100
Pievienot: 76 # Qianluo slodze, Huishan rajons,
Wuxi, Jiangsu, Ķīna
E-pasts: wxpx0510@163.com
Izmeklēšana